WYDARZENIA TEMATYCZNE

Rozrywka

Dbając o rozwój rozrywki na najwyższym poziomie organizujemy różnego rodzaju koncerty, występy artystyczne i wieczory z muzyką taneczną.
Stand-up Rafał Rutkowski

Ostatnie wydarzenia, które zorganizowaliśmy.

Stand-Up Paweł Chałupka

Stand-Up Paweł Chałupka

Premiera nowego programu Pawła Chałupki "To nie są ćwiczenia"! Paweł Chałupka - Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego...

Koncert zespołu Gypsy and the Acid Queen

Koncert zespołu Gypsy and the Acid Queen

Koncert zespołu Gypsy and the Acid Queen Gypsy and the Acid Queen to pseudonim Kuby Jaworskiego songwritera, multiinstrumentalisty i wokalisty z Krakowa, który ma na koncie dwie bardzo dobrze przyjęte płyty - debiutancką “Gypsy and the Acid Queen” 2016 (utrzymaną w...

Stand-up Rafał Rutkowski

Stand-up Rafał Rutkowski

Stand-up Rafał Rutkowski Kulaj i Hulaj zaprasza na kolejny wyśmienity wieczór STAND-UP w Twoim mieście, które tym razem odwiedza fenomenalny Rafał Rudkowski W swoim nowym programie stand-up comedy opowiada m.in. o polskim show-biznesie, swojej aktorskiej karierze,...

Gramy dla Michałka

Gramy dla Michałka

Gramy dla Michałka – Brave/Melo Kids/Waveshock/DBL i inni Wyjątkowy koncert muzyki klubowej, który jest jednocześnie zbiórką charytatywną dla Michałka. Pełny dochód z imprezy sostanie przekazany na Fundację Słoneczko, a następnie na leczenie Michałka. Liczymy na Waszą...

Stand Up

Lokal Kulaj i Hulaj jako pierwszy w Ostrzeszowie zaczął tworzyć wydarzenia Stand Up Comedy na żywo. W 2015 roku naszą scenę komediową otworzył nikt inny jak Rafał Pacześ wypełniając lokal ponad stu osobową publicznością. Następnie mieliśmy okazję gościć prekursorów Stand Upu w Polsce takich jak Ablard Giza, Kacper Ruciński, Łukasz Lotek Lotkowski czy Rafał Rutkowski. Dzięki Kulaj i Hulaj miasto Ostrzeszów stało się znane na polskiej mapie Stand Upu.

Stand-up Rafał Rutkowski
Koncert zespołu Gypsy and the Acid Queen

Koncerty na żywo

Eventy live z profesjonalnymi polskimi muzykami to konik w naszej ofercie rozrywkowej. Przy współpracy z firmą Cube Team, która odpowiada za oprawę muzyczną zapewniamy niesamowite wrażenia wizualne i dźwiękowe podczas koncertów. Na naszej scenie wystąpiły między innymi takie zespoły rockowe jak Gypsy and the acid queen z Krakowa, czy Draw the line z Wrocławia.

Imprezy tematyczne i imprezy z DJ

Cyklicznie organizujemy imprezy z muzyką elektroniczną, gdzie dominują dźwięki z muzyki House. Podczas wieczorów z DJem nasz lokal zmienia oblicze wizualne. Część restauracyjna staje się parkietem wypełnionym po brzegi roztańczonych gości lokalu z zabawą do późnych godzin nocnych.

W Kulaj i Hulaj nie brakuje imprez tematycznych takich jak Halloween, Karnawał czy Dzień Kobiet.Do każdego wydarzenia dekorujemy lokal w odpowiedni sposób, aby goście jeszcze bardziej mogli wczuć się w klimat imprezy.

Gramy dla Michałka

Urodziny i imprezy integracyjne

W naszym lokalu możecie zorganizować swoje urodziny, urodziny dziecka, wieczory kawalerskie, panieńskie czy też spotkania z pracownikami.

Do każdej imprezy podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie dostosowując się do potrzeb
i wizji klienta. Jesteśmy bardzo elastyczni w sprawie doboru menu, wystroju sali oraz godzin trwania imprezy. Lokal posiada oddzielną, specjalnie dedykowaną salę pod spotkania integracyjne, która zapewnia intymność i spokój jeśli goście tego wymagają.

Stand-up Rafał Rutkowski
Gramy dla Michałka
Gramy dla Michałka
Gramy dla Michałka
Gramy dla Michałka

Kręgielnia to coś więcej niż rozrywka

Kręgielnia to nie tylko rozrywka dla dorosłych ale również świetna zabawa dla dzieci.

Dwa z czterech torów dedykowane są dla najmłodszych gości naszego lokalu, tworząc główną atrakcję podczas takich imprez jak urodziny czy integracje uczniowskie.

O bezpieczeństwo na torach dba nasz personel, który jest w każdej chwili do Państwa dyspozycji.

Restauracja

Poznaj menu naszej restauracji.

Kręgielnia

Kulaj i Hulaj to przede wszystkim kręgielnia z 4 nowoczesnymi torami sznurkowymi, na których można poczuć ducha rywalizacji sportowej, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc w gronie przyjaciół lub rodziny.

Pin It on Pinterest

Share This